ЛОКАЦІЇ

poberezhzhya-limanu-750x563

Золотий мис

Першовідкривачем Золотого Мису вважають відомого археолога, онука гетьмана Розумовського, організатора археологічних з’їздів графа Олексія Уварова (середина ХІХ ст.). Було виявлено, що вся поверхня та скат мису вкриті уламками амфор. Серед знахідок – ольвійські та римські монети, уламки кераміки черняхівської культури; під час обвалів скель тут знаходили камені від колишніх споруд, уламки античних амфор, червонолакового та сіроглиняного ліпного посуду.«Підошва» Золотого Мису це прибережні вапнякові утворення. Дивно бачити на фоні прилиманських глинистих скель камінні пласти. З каменю, виритого у городищі, у селах Широкому і Станіславі збудовано церкви, дзвіниці та огорожу…

арбузинський каньон

Арбузинський каньон

Гранітно-базальтові скелі Арбузинського каньйону сформувалися більше 4 мільярдів років тому і мають вулканічне походження. А вітри та річка Арбузинка допомогли в створенні дивовижної краси ущелини, де внизу протікає річка Арбузинка, від якої власне і пішла назва.

Найвища точка в каньйоні це скеля “Пуп землі”, з неї можна побачити “старшого брата” Арбузинського каньйону – Актовський каньйон, а в протилежній стороні Трикратський ліс.

актовський каньон

Актовський каньон

Цей каньйон називають ще “Долина д’явола” або Малий Крим, який оповитий легендами. У мініатюрі він нагадує знамениті каньйони північної Америки.

Безліч людей привертає казкова краса скель цього каньйону. Описати дику красу природи неможливо, треба тільки побачити своїми очима. У каньйоні можна зустріти маленькі красиві водоспади з кришталево чистою водою. В утворившихся природних ваннах можна купатися, та насолодитися прохолодою і тишею. Вода вважається цілющою і прекрасно змиває не тільки втому, а й хвороби та й надає силу.

триктатський ліс

Трикратський ліс

Унікальність лісу обумовлена тим, що дерева були посаджені штучно в 1819 році Скаржинським і прижилися в степу, де жаркий і посушливий клімат. Він на розділений на урочища: Лабіринт і Василівська пасіка, загальна площа насаджень майже 240 гектарів. Особливо цінними є старі могутні дуби і чарівні вигини і рукав річки Арбузинка. Миронов сад, Василівська пасіка і Виноградний сад непомітно змінюють одна одну.
Гармонійно чердуються хвойні та листяні гаї. Приголомшливі хащі зі скель, в яких протікають джерела з чистою водою, називають Виноградним садом. Тут росте дуб, якому 300 років, і ще сто дубів, яким по 250 років. Ми прогуляємося по доріжках лісу до легендарного Дуба “Кохання” де за легендою, якщо обійти дуб тричі можна знайти справжнє кохання та щастя.

Печать

Кінгбурська коса

величезна територія, на якій розмістилися акваторії найкрасивіших заток, дивовижні острови, піщані і степові масиви, демонструє дивовижне різноманіття ландшафтів українського Причорномор’я. В даний час загальна площа заповідника становить понад 109 тисяч гектарів. З них понад 90 тисяч є заповідними територіями, 76 тисяч припадає на акваторії Чорного моря і його заток.

5F887A5F-3BC9-4B05-87D4-ADCB9FC7B467

Червоний маяк та Свято-Григоріївський Бізюків монастир

Свято-Григорівський Бізюків чоловічий монастир є однією з найбільших святинь Херсонщини, розташований на території с. Червоний Маяк Бериславського району Херсонської області. Монастир заснований у 1782 році, займав на початку XX століття в духовному плані друге місце після Києво-Печерської лаври. Пізньоскіфське городище, що розташовувалося на території нинішнього села Червоний Маяк, було центром Нижньодніпровського пізньоскіфського царства – державного утворення, створеного на півдні України.

найвищий маяк україни

Найвищий маяк в Україні

Аджигольський маяк – найвищий маяк України, займає 18-у сходинку в списку найвищих «традиційних» маяків світу. З Кінбурнської косою пов’язано безліч легенд. Найкрасивіша – про племя амазонок. Вони відважно билися з ворогами, а полонених чоловіків приносили в жертву своїм богам. Перемогти жіночу армію вдалося тільки самому Гераклові. Як це не дивно, легенда заснована на історичних фактах. У Північному Причорномор’ї дійсно жили племена жінок-воїнів, імовірно скіфського походження. У степових курганах археологи знаходили жіночі скелети зі слідами поранень холодною зброєю. «Батько історії» Геродот в своїх працях розповідає свою версію їх появи: полонених амазонок перевозили в Грецію, але вони захопили судно, яке згодом прибило до чорноморського берега, нині належить Україні.

Олешківські піски

Олешківські піски

Недалеко від Херсона, в Олешківському районі розташований піщаний масив, що за своїми властивостями та ландшафтом нагадує справжню пустелю.

Олешківські піски являють собою один з найдивовижніших ландшафтів України. Вони унікальні не тільки для нашої країни, а й для всієї Європи. Зараз ця територія є національним природним парком та охороняється законодавством.

Разом із співробітником нацпарку ви прогуляєтесь пісками, узнаєте цікаві факти та побачите неперевершені краєвиди. А в затишному куточку ви скуштуєте страви, що вживають мешканці пустель.

35923169_1563240437117827_234890228114915328_n

Дім марочних коньяків "Таврія"

Дім марочних коньяків «Таврія» – одне з ключових виноробних підприємств України, на якому понад століття трудяться кращі винороби України.

Історія коньяків “Таврія” починається з першого поселення французько-швейцарськими колоністами у 1889 році, на тому самому місці де зараз розташовано Музей вина. Дегустація кращих  витриманих коньяків, екскурсія в Дім марочних коньяків – одне з ключових виноробних підприємств, де виробляються справжні марочні коньяки України.

шато трубецкого

Виноробне господарство князя П.М. Трубецького

Романтичний відпочинок в оточенні виноградників, з неймовірним видом наДніпро в комфортних умовах дарує своїм гостям готель «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького». Здійснити подорож в історію можна, спустившись у винні підвали і прогулявшись вигадливими галереями. Тут можна в буквальному сенсі зануритися в історію, адже 8 винних підвалів зберігають більше 10 000 пляшок, серед яких близько 7 000 вин – рідкі екземпляри.

свято веденська церковь

Свято-Введенська церква

Церква збудована у 1725 році з дуба в прикордонній запорізькій фортеці та мала назву Воскресенська. Козаки у 1784 році на плотах перевезли будівлю до Берислава та заново зібрали.

У церкві є чудотворна ікона. За легендою, вона має завжди знаходитись тут, а того, хто винесе її за межі храму, чекає прокляття для всього роду. Також зберігається старовинний дерев’яний хрест та Євангеліє 1697 р.

Кам'яні вишиванки

Знайомство з яскравими архітектурними родзинками Нової Каховки та неповторними творами монументального мистецтва, виконаними Григором Довженком за авторськими ескізами та власноруч розробленою технікою різьблення по сирому тиньку. Екскурсія дає змогу побачити становлення та розвиток молодого перспективного міста.
13092151_1723516814570928_1488313824762737140_n

Водоспади в степах Херсонщини

«Унікальні водоспади в степах Херсонщини» – незвичайне явище для степу на території с. Козацьке, Бериславського району, поблизу руїн маєтку, що належав князю Петру Миколайовичу Трубецького.

4002174 (1)

Пам'ятки монументального мистецтва

На території міста знаходяться 24 об`єкти історично-культурної спадщини, серед них найбільш відомі монумент “Легендарна тачанка”, занесений до Державного реєстру пам`яток монументального мистецтва та пам`ятник “Дівчина в шинелі”, споруджені на честь подій громадянської війни Легендарна тачанка м. Каховка.

Без имени-4

Місця козацької слави

Пам’ятний знак ,,Дзвін,, на місці форсування загонів війська Запорізького, Церква без жодного цвяху, Кладовище воїнів  кримської війни, каплиця – зведена у романівському стилі у пам’ять про захисників Севастополя.

78_big

Мелодія джерельної стежини

М. Нова Каховка збудоване на 1000 ключах, що мають цілющі властивості. Неповторні краєвиди, легенди та цікава історія.

olen

Біосферний заповідник Асканія-Нова

Асканія-Нова – дивне поєднання природного та рукотворного, результат багатолітньої напруженої праці, волі та творчості людей.

Тільки в Асканії-Нова можна побачити первозданний степ, табуни диких тварин, незчисленні зграї птахів; вдихнути повітря, напоєне неповторним ароматом степових трав, прогулятися тінистими алеями парку, торкнутися древньої історії Таврії. Тут, у серці степової Таврії, ви можете відпочити і збагатити свої знання про природу; це незвичайний і прекрасний куточок, де у злагоді живуть тварини з різних континентів.

random

Маленька Європа в степах Херсонщини

Неподалік від Берислава розкинулося мальовниче село Зміївка, яке називають маленькою Європою. Це єдине село в Україні, в якому живуть шведи та німці. У 2008 р. його відвідав шведський король Карл XVI Густав зі своєю дружиною королевою Сильвією. У Зміївці є стара шведська кірха, в якій нині діє православна Свято-Михайлівська церква, але це не заважає проводити в ній традиційне шведське богослужіння. Збудована кам’яна шведська кірха була в 1885 році

Слідом за шведською церквою тут в 1887 році була побудована і освячена німецька лютеранська церква святих Петра і Павла.

Наймолодшою в Зміївці вважається українська Греко-Католицька Церква. Безумовно, зміївські церкви становлять найбільшу духовно-культурну цінність цього поселення.

_SOD3793

Лемурійське озеро

унікальне і дивовижне місце, яке є багатством і прикрасою громади. Воно відоме лікувальними грязями та цілющою водою. Озеро не тільки дуже красиве, а ще й справді цілюще

IMG_20180807_160547

Рукотворний Дендрологічний парк

Понад 160 видів декоративних рослин: велика кількість струнких кипарисів, похилені верби, в’язи в химерній формі, верба Матсудана, що змінює колір листя в залежності від пори роки, катальпа з великими квітами-дзвіночками, реліктове з часів динозаврів – дерево Гінкго білоба (відоме цілющими властивостями), уродженець Каліфорнії – річний кедр.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати екскурсію зараз!