ЕКСКУРСІЇ

9

Тур вихідного дня
"На перехресті світів та цивілізацій"

Зустріч в Херсоні. Трансфер в м Нова Каховка з оглядовою екскурсією по героїчним місцях: с.Тягинка, оборонна споруда фортеця Тягинь – місце початку існування запорізького козацтва, пам’ятник Б. Хмельніцкому; балка Бургунка, міст Екатерініского тракту 18 ст .; с. Республіканець, кам’яний ська Січ – оплот козацтва; с. Червоний Маяк, Свято-Бізюків монастир – один з найстаріших чоловічий православний монастир на півдні України.

с.Зміевка – «маленька Європа» в степах України. Обід в старошведською стилі.

Трансфер в с.Веселое. Шато князя П.Трубецкого. Екскурсія. Дегустація.

Трансфер в м Нова Каховка. Вечеря. Ночівля в комплексі відпочинку.

Оглядова екскурсія по Новій Каховці – місто тисячі ключів. Екскурсія «Мелодія джерельною стежки». Екскурсія «Кам’яні вишиванки» Григора Довженко.

Відвідування легендарної Тачанки, обід в ассирійській ресторані.

Трансфер в с. Пролетарка. Олешківські піски – найбільша пустеля Європи, площа якої становить 8020 км. Піша прогулянка по пісках.

Повернення в Херсон.

В програму входять:

Переїзд в с.Мар’янівка – відвідування козячої ферми, сироварні, дегустація крафтового козячого сиру. Село Тавричанка – відвідування самого красивого парку півдня України, катання на конях, відвідування єдиною в Україні ферми зебу – прабатьків великої рогатої худоби. Обід в чумацького степу.

Асканія-Нова. Знайомство з первозданною степом Таврії, фотосесія, прогулянка по дендрологічному парку. Знайомство з унікальними тваринами біосферного заповідника.

Вартість туру: 2 дні – 1599 грн / 3 дні – 2399 грн.

У вартість туру входить: проживання, трансфер у обидві сторони, вхідні квитки в парки та заповідники, екскурсії, обіди і вечеря.

1

Винний тур
"Подорож за таємницями вина"

Зустріч в Херсоні. Переїзд з екскурсією в м Нова Каховка. Оглядова екскурсія. Під час екскурсії ви дізнаєтесь про героїчне минуле цього регіону, про козацьких традиціях Херсонщини та про прабатьків козацтва – чумаків. Ви дізнаєтеся про історію виникнення міста, пройдетеся по старих вулицях міста та міському парку, насолодіться унікальними настінними фресками бойчукістів – єдиними в світовому співтоваристві. Поселення в комплексі відпочинку. Обід.

Відвідування унікальних водоспадів півдня України, екскурсія до найстарішого кам’яного спорудження на Півдні України – Вітовтової Вежі.

Переїзд в с. Веселе. «Виноробне господарство князя П. Трубецкого». Єдине винне шато України. Перші виноградники одного з найстаріших і іменитих виноробних господарств України були закладені ще в 1896р. Скарбниця виноробні – унікальна колекція вин, яка налічує близько 10 000 пляшок. Відвідавши виноробне господарство, Ви познайомитеся з унікальним регіоном, який був створений природою саме для виноробства. Дегустація.

Захоплююча екскурсія по ранковому місту «Мелодія джерельною стежки». Сніданок. Переїзд на базу «Козак» – ворота в природний національний парк «Нижньодніпровський». Ми з Вами зробимо захоплюючу подорож по Дніпровським плавнях. Великі Дніпровські плавні завжди були надбанням українського народу. Щоб гідно оцінити зелену острівну красу ми на каяках і байдарках зайдемо в протоки Дніпровських плавнів.

Переїзд в селище Основа. Історія коньяку «Таврія» починається з першого поселення швейцарських колоністів на тому самому місці, де сьогодні розташований Музей вина. Екскурсія в Будинок марочних коньяків «Таврія» – одне з ключових виноробних підприємств, на якому понад століття трудяться кращі винороби і виробляються справжні марочні коньяки України. Дегустація. Від’їзд в Херсон.

У програму додатково включаються: екскурсія на легендарну «Тачанку», на унікальне господарство «Шафран Любимовський», а також подорож по єдиній пустелі Європи – Олешківських пісків; с. Степанівка – фермерське винне господарство «Курінь». Екскурсія і дегустація.

Вартість туру: 2 дні – 1599 грн. / 3 дні – 2280 грн.

У вартість туру входить: проживання, трансфер в обидві сторони, вхідні квитки в парки і заповідники, екскурсії, обіди та вечеря.

1200px-Панорама_Січі

Історично паломницький тур
"Місцями козацької слави"

Зустріч туристів в м. Херсон. Трансфер в с. Тягинка. Місце зародження українського козацтва – пам’ятник архангелу Михаїлу – покровителю козаків. Пам’ятник Богдану Хмельницькому. Фортеця Тягин. Трьох арочний кам’яний міст в балці Бургунка. Знайомство з історією Берислава (Газі Кермен) – місцем історія-чеський слави українського козачого війська.

Свято-Введенська дерев’яної церкви Воскресіння Христа-Спасителя, Сплавлення в 1782 р по Дніпру з фортеці Переволочної – єдина козацька церква на Півдні України.

Трансфер в с. Червоний Маяк в Свято- Григоріївський Бізюков чоловічий монастир. с. Зміївка – полінаціональність село трьох конфесій. Обід в старо-шведському стилі. Огляд лютеранського, православного, греко-католицького храмів і памятників. с. Республіканець. Кам’янська Січ, заснована в 1709 р На сьогодні вона вважається єдиною збереженою Січчю українських козаків. Поселення в готелі.

м. Нова Каховка. Екскурсія «Мелодія джерельною стежки». Екскурсія Нова Каховка – «Столиця Таврійського туристичного кластера». Храм Апостола Андрія Первозванного. Переїзд в м. Каховка (Іслам Кермен) і огляд пам’ятника отаману Івану Сірку, козацької алеї і «Тачанки».

Відвідування музею вина ДМК «Таврія». Дегустація. Екстрім подорож в Олешківські піски – єдину природну і найбільшу пустелю Європи, де проходив посвячення вхарактернікі сам кошовий отаман І.Сірка.

Трансфер в м Олешки – відвідування місця розташування Олешківської Січі. Херсон. Закінчення туру.

Вартість туру: 2 дні / 1 ночі – 1199 грн.

У вартість входить проживання, трансфер в обидві сторони, дегустації, екскурсії, обіди й вечеря

58f945ec9a54d

Екологічний тур
"Багатолика Таврія"

Зустріч туристів в Херсоні. Переїзд в с. Степанівка. Сніданок на свіжому повітрі в саду і екскурсія по фермерському сімейному господарству «Курінь». Дегустація сухих і десертних вин за бажанням. Фотосесія з сім’єю страусів.

Унікальні водоспади півдня України.

Трансфер – м Нова Каховка. Поселення в готелі.

Переїзд на базу зеленого туризму «Козак», відвідування Національного природно го парку «Нижньодніпровський». Прогулянка по дивовижному і казковому лабіринту Дніпровських плавнів – по Дельті Дніпра на байдарках і каное. Ви на власні очі побачите і доторкнетеся до квітучих лілій, рідкісних птахів і будете здивовані незліченною кількістю островів і протоків плавнів. Пікнік- юшка на березі Дніпра.

Екскурсія на легендарну «Тачанку», на унікальне господарство «Шафран Любимовський». Переїзд в с. Марьянівка – відвідування козячої ферми, сироварні, дегустація крафтового козячого сиру. Село Тавричанка -відвідування  найкрасивішого парку півдня України, катання на конях, відвідування єдиної в Україні ферми зебу – прабатьків великої рогатої худоби. Обід в чумацький стилі. Переїзд по заповідному степу в Асканія-Нова. Знайомство і прогулянка на конях по первозданному степу Таврії. Пішохідна прогулянка по унікальному дендропарку.

Відвідування унікального «лемурійськіє озера» – цілющі грязі та ропа, концентрація солі на 20% більше ніж у Мертвому морі – Таврія настільки многогранна, що готова вам подарувати здоров’я і молодість,  навіть можливість  взяти з собою додому шматочок цього щастя. Повернення до Нової Каховки.

Унікальна екскурсія по Новокаховським купальням «Мелодії джерельною стежки». Відвідування термальних джерел – Голопристанський р-н. У буферній зоні Чорно- морського державного заповідника в 800 метрах від Тендрівської лиману разташован цікавий туристично-оздоровчий об’єкт – «Гейзер».

Екстрім подорож в Олешківські піски – єдину природну і найбільшу пустелю Європи.

Трансфер в м. Херсон. Закінчення туру.

Вартість туру: 3 дні / 2 ночі – 2209 грн.

У вартість туру входить: проживання, дегустація, вхідні квитки в парки і заповідники, екскурсії, обіди та вечеря.

tourist tent  in the sunrise

Спеціальний екологічний тур "Таврійська робінзонада"

Унікальна можливість провести 1 тиждень на березі, островах і плавнях на базі зеленого туризму «Козак», відвідування Національного природного парку «Нижньодніпровський». Прогулянка по дивовижному і казковому лабіринту Дніпровських плавнів – по Дельті Дніпра на човнах. Проживання в наметах на незайманих островах. Ви на власні очі побачите і доторкнетеся до квітучих лілій, рідкісним птахам і незліченною островам і протоках плавнів. Пікнік – юшка і барбекю на острові.

Вартість туру: 1290 грн. 
У вартість туру входить: проживання в ваших наметах на території, що охороняється і островах, рибалка на території бази, користування теплим душем, вхідні квитки в парки і заповідники, екскурсії. Харчування – за додаткову плату. Можливо самостійне приготування їжі.
doroga-v-pole-uhodyashhaya-vdal-na-zakate

Соляна дорога

blo59mvqwz0

Вечеря в чумацькому стилі

Історія чумацтва та майстер-клас з приготування справжнього куліша, дегустація неповторного локального продукту напою «Шафранівка» та звичайно найсмачніша вечеря.

Організація вечері від 25 осіб, ціна за особу 190 грн.

 

03_Kayak-or-baydarka-FIN-Ru_2

Прокат каяк та човнів

“Finist Tour” надає можливість прокату байдарок, каное, каяків та човнів.

З умовами їх використання ви можете ознайомитись

Читай більше про нас на фейсбуці!